• تلفن: 5346 2842 - 021
  • ایمیل: info@ccuicu.com
  • ساعات کاری: شبانه روزی

اجاره اکسیژن ساز ارزان + لیست قیمت

اجاره اکسیژن ساز ارزان - موسسه خدمات پرستاری رز بزرگترین موسسه خدمات پرستاری

اجاره اکسیژن ساز یکی دیگر از خدمات شرکت جهان پخش آرام با همکاری شرکت خدمات پرستاری رز می باشد. به همین جهت قصد داریم تا در این مطلب توضیحاتی را درباره اکسیژن ساز خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید. همچنین در صورتی که قصد اجاره اکسیژن ساز در تهران با قیمتی ارزان را دارید می توانید از طریق شماره تماس های زیر اقدام نمایید.

 

شماره های دفتر : ۰۲۱۴۴۷۶۹۱۰۸ – ۰۲۱۴۴۷۶۹۱۳۲

شماره های همراه : ۰۹۱۲۰۱۳۱۷۵۱ – ۰۹۱۲۰۱۳۱۷۵۰

آدرس دفتر : تهران منطقه ۲۲ ، شهرک گلستان ، میدان اتریش ، خیابان لاله خیابان ولیعصر ، خیابان یاس یازدهم ، ساختمان آریان ، طبقه دوم ، واحد ۷

 

 

اکسیژن ساز چیست؟

یکی از دستگاه های کمک تنفسی مهم جهت استفاده بیماران تنفسی در منزل و یا بیمارستان می باشد. این دستگاه می تواند فرد بیمار را از کپسول اکسیژن بی نیاز مند. معمولا خلوص اکسیژن خروجی اکسیژن ساز بین ۹۳ تا ۹۵ است. معمولا دستگاه اگر به بیمار متصل نباشد ولی روشن باشد هیچ اکسیژنی را به فضا اضافه نمی کند.

اکسیژن ساز چه کاربرد هایی دارد؟

برای بیماران حاد ریوی, آمفیزم, بیماری های مزمن انسداد ریه کاربرد دارد و همچنین برای استفاده بیماران آسمی, پونومونی و قلبی نیز استفاده می شود و کاربرد دارد.

 

 

اکسیژن ساز چگونه کار می کند؟

نحوه کار این دستگاه به این صورت است که هوای اطراف توسط پمپ به داخل دستگاه مکیده می شود و سپس با عبور کردن هوا از پودر زئولیت اکسیژن ۲۱ درصد موجود در هوای دریافت شده از اطراف را از گازهای دیگر جدا کرده و به سپس به سوی محفظه های دیگر هدایت می شود. توسط کمپرسور موجود در اکسیژن ساز, درصد و فشار اکسیژن در محفظه ها بالا رفته و میزان خلوص اکسیژن داخل آنها به ۹۴ درصد و فشار آن به چیزی حدود ۲۳۰ میلیمتر جیوه می رسد.

اکسیژن ساز خانگی با برق کار می کند و معمولا باطری و سیلندر ذخیره ندارد و در اثر رفتن برق عمل دستگاه اکسیژن ساز نیز متوقف می شود.

چند نوع اکسیژن ساز داریم؟

از نظر قابل حمل بودن ۲ نوع اکسیژن ساز داریم:

۱- اکسیژن ساز ثابت ( غیر قابل حمل ): این نوع اکسیژن ساز همانطور که از اسم آن نیز مشخص است ثابت بوده و و قابلیت حمل ( آسان ) ندارد.

۲- اکسیژن ساز قابل حمل ( پورتابل ): این نوع اکسیژن ساز قابلیت استفاده در بیرون از منزل و یا بیمارستان را دارد. اکسیژن ساز پورتابل نیز از همان مکانیزم تولید اکسیژن در اکسیژن سازهای ثابت استفاد می کند. تفاوت آن با اکسیژن سازهای ثابت در کوچک بودن اندازه دستگاه و کم بودن وزن آن و همچنین داشتن باتری آن است.

همچنین بعضی از مدل های اکسیژن ساز این قابلیت را دارند که علاوه بر شارژ شدن با برق ۲۲۰ ولت شهری می توان آنها را با برق ۱۲ ولت فندکی اتوموبیل نیز شارژ کرد تا در صورت نیاز بتوان آن را شارژ کرد. بعضی از اکسیژن ساز های پورتابل ( قابل حمل ) نیز دارای سیستم خروجی IMPULS هستند. این سیستم توسط سنسورهای فشار بسیار حساس که داخل دستگاه قرار دارند, دم و بازدم فرد را تشخیص می دهد و در هنگام دم, اکسیژن را خارج و در هنگام بازدم آن را قطع می کند. این تکنیک باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و همچنین سهولت تنفس فرد می شود.

 

 


جهت اجاره اکسیژن ساز در تهران با قیمتی ارزان ، با ما تماس بگیرید


چرا بهتر است به جای کپسول اکسیژن ، از اکسیژن ساز استفاده کنیم ؟

مراقبت از بیمار در منزل از جمله کارهایی است که علاوه بر داشتن دانش در این زمینه نیازمند استفاده از تجهیزات پزشکی نیز هست .

بیمارانی که مشکلات تنفسی دارند نیز جزو همین دسته از بیماری ها هستند .

برخی از افراد برای بیمارانی که مشکلات تنفسی دارند استفاده از کپسول اکسیژن را توصیه می کنند . ولی استفاده از کپسول اکسیژن دارای مشکلاتی نیز می باشد .

به طور مثال ، مدت زمان پر کردن کپسول اکسیژن از جمله این مشکلات می باشد . چون ممکن است مثلاٌ در نیمه شب مقدار اکسیژن کپسول به اتمام برسد و بیمار در آن لحظه نیاز به اکسیژن داشته باشد .

مسئله بعدی در این است که هزینه های ناشی از پر کردن کپسول اکسیژن نیز قابل توجه است و متاسفانه تعدادی از خانواده ها در این زمینه نیز مشکلاتی دارند .

از دیگر مشکلات کپسول اکسیژن می توان گفت که : این کپسول ها شاید بعد از مدتی دچار نشت اکسیژن شوند و عملاٌ به بیمار ضرر رسانند .

 

 

 

اما راه حل چیست ؟ 

دستگاه اکسیژن ساز برای رفع مشکلات کپسول های اکسیژن ایجاد شده است . بزرگترین مزیت این دستگاه ها عدم نیاز به شارژ مجدد می باشد .

اکسیژن ساز ها با برق کار می کنند و تا زمانی که به برق وصل هستند همانند یک دستگاه تهویه ، اکسیژن مورد نیاز بیمار را تامیین می کنند .

همچنین دیگر نگرانی در رابطه با نشت اکسیژن وجود ندارد و از طرفی هم هر لحظه اکسیژن تازه تولید می شود که راحتی بیمار را تامیین می کند .

این دستگاه ها از هر لحاظ نسبت به کپسول اکسیژن برتری دارند .

اجاره اکسیژن ساز

با توجه به هزینه های زیاد یک بیمار ، تحمیل کردن هزینه خرید اکسیژن ساز فشار را برای خانواده بیشتر از قبل می کند . اما زمانی که شما اقدام به اجاره اکسیژن ساز خانگی می کنید ، این مشکل به سادگی حل می شود .

اجاره این دستگاه ، علاوه بر حل کردن مشکلات مالی شما ، آسایش را برای مراقب بیمار و البته خود بیمار فراهم می کند .

نکته مهمی که در مورد اجاره اکسیژن ساز وجود دارد این است که این دستگاه ها کاملاٌ سالم و تست شده هستند و در صورت وجود هر گونه مشکل ، توسط ما سرویس می شوند .

همچنین ما از برند های مناسب این حوزه دستگاه اکسیژن ساز را تهیه کرده ایم ، لذا تمامی این دستگاه ها کاملاٌ سالم و مناسب با شرایط بیمار شما تنظیم می شوند .

از جمله برند های اکسیژن ساز می توان به برند های NIDEK , EMG , Inogen , Yuwell و … اشاره کرد که همگی توسط شرکت رز ارائه می شود .

همچنین شرکت ما با همکاری شرکت تجهیزات پزشکی جهان پخش آرام امکان فروش آنلاین اکسیژن ساز را نیز فراهم کرده است که برای خرید اکسیژن ساز هم می توانید به این سایت مراجعه کنید.

اجاره اکسیژن ساز ارزان - موسسه خدمات پرستاری رز بزرگترین موسسه خدمات پرستاری

 

 

اجاره اکسیژن ساز + لیست قیمت

جهت اجاره اکسیژن ساز و یا سایر تجهیزات پزشکی می توانید از طریق شماره تماس های زیر اقدام نمایید. همچنین در صورتی که قصد خرید خرید اکسیژن ساز و یا سایر تجهیزات پزشکی را دارید می توانید به فروشگاه شرکت جهان پخش آرام مراجعه نمایید. اجاره اکسیژن ساز ارزان ، اجاره اکسیژن ساز در تهران .

 

شماره های دفتر : ۰۲۱۴۴۷۶۹۱۰۸ – ۰۲۱۴۴۷۶۹۱۳۲

شماره های همراه : ۰۹۱۲۰۱۳۱۷۵۱ – ۰۹۱۲۰۱۳۱۷۵۰

آدرس دفتر : تهران منطقه ۲۲ ، شهرک گلستان ، میدان اتریش ، خیابان لاله خیابان ولیعصر ، خیابان یاس یازدهم ، ساختمان آریان ، طبقه دوم ، واحد ۷

 

 

 

لیست قیمت اجاره اکسیژن ساز در تهران

قیمت روزانه ۲۵۰/۰۰۰ تومان

قیمت هفتگی ۱/۵۰۰/۰۰۰ تومان

قیمت ۲ هفته ۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان

قیمت ماهانه ۳/۳۰۰/۰۰۰  تومان

 

 

 

خدمات دیگر

تست کرونا در منزل

اجاره تجهیزات CCU در منزل

اجاره تجهیزات ICU در منزل 

فیزیوتراپی در منزل

اجاره تجهیزات پزشکی 

مراقبت و پرستاری در منزل

مراقبت از بیماران مبتلا به کرونا در منزل

ویزیت پزشک در منزل 

شیمی درمانی در منزل 

پرستاری از سالمند در منزل

پرستاری از کودک در منزل

ماساژ درمانی در منزل اجاره اکسیژن ساز ارزان | اجاره اکسیژن ساز در تهران

اعزام اورژانس

گفتار درمانی و شنوایی سنجی 

مامایی و بارداری

پرستاری ICU در منزل

پرستاری CCU در منزل

درمان زخم

سونوگرافی و رادیوگرافی

آزمایش و نمونه گیری در منزل 

درمان زردی نوزاد

صدور گواهی فوت

فروش تجهیزات ICU در منزل

فروش تجهیزات CCU در منزل

پرستاری از بیماران مبتلا به آلزایمر

پرستاری از بیماران مبتلا به پارکینسون

درمان زخم بستر

 

 

 

مطالب دیگر

درمان زردی نوزاد

ونتیلاتور چیست ؟

نحوه کار با دستگاه پالس اکسی متر

CPAP چیست ؟

پالس اکسی متر چیست ؟ اجاره اکسیژن ساز ارزان | اجاره اکسیژن ساز در تهران

ویلچر

تخت بیمارستانی 

 

 

 

 

ما را در شبکه های اجتماعی همراه کنید.

اینستاگرام | آپارات

 

 

about us
همین حالا تماس بگیرید